Co potřebuji do MŠ

• přezůvky s pevnou patou, klasické bačkory nebo zdravotní obuv (ne cvičky, ne pantofle s černou podrážkou)

• praktické a pohodlné oblečení

• do třídy: hrací kalhoty, tepláky, sukni (ne zástěrku na knoflíky)

• na pobyt venku: teplákovou soupravu, vhodnou obuv, holinky, pláštěnku

• náhradní oblečení uložené v tašce: 1 tričko, 1 tepláky či elasťáky, 1 ks spodního prádla, 1 ponožky NE VÍCE

• každý týden čisté pyžamo, v pondělí předáte na třídách paní učitelce (předškoláci ne)

• papírové kapesníky v krabičce, balené 10 ks, vlhčené (V ZÁŘÍ VŠICHNI, POTÉ DLE POTŘEBY)

• všechny věci musí mít řádně označené

Uložení oblečení:

žlutá a modrá šatna: HORNÍ POLIČKA: sváteční oblečení, do zvláštní tašky pláštěnku, do igelitové tašky náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky či elasťáky)
    LÁTKOVÁ KAPSA: tepláky a mikinu na pobyt venku NIC JINÉHO
     zelená a červená šatna: HORNÍ POLIČKA: sváteční oblečení, do igelitové tašky náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky či elasťáky), do zvláštní tašky pláštěnku.
    SPODNÍ POLIČKA: tepláky a mikinu na pobyt venku, NIC JINÉHO

Mikulášská nadílka

V pátek 3. 12. 2021 děti navštíví Mikuláš, čert a anděl. V tento den mohou děti přijít v převlecích za Mikuláše, čerta a anděla.

Vánoční nadílka

Ve čtvrtek 16. 12. 2021 přiletí do školky Ježíšek.

Plavání

Do konce kalendářního roku 2021 je zrušeno plavání. Peníze za nevybrané hodiny budou převedeny do druhého pololetí.

Kontakt

Zástupce ředitele školy pro předškolní vzdělávání: Ing. Bc. Petra Pikolová Masarykova základní škola a Mateřská škola,
P. Jilemnického 160,
503 01 Hradec Králové